Vyhledávání


Módní značky

DOPORUČUJEME

ODBĚR NOVINEK

Zadejte svou adresu pro zasílání informací o speciálních produktech a slevách:

Jak vydělat peníze na internetu?

Nechte své stránky vydělávat – umístěte naše bannery, ikonky, provizní boxy, textové odkazy na své webové stránky.

Odkazy na naše stránky na těchto reklamních prvcích jsou uzpůsobeny tak, abychom mohli identifikovat, že návštevník přišel právě z Vašich www stránek.

Pokud tento návštěvník na našich stránkách během dalších 30 dní nakoupí, obdržíte z tohoto nákupu provizi. Provizi obdržíte také z jeho opakovaných nákupů uskutečněných během těchto 30 dní.

Výše provize je 10% z celkové hodnoty uskutečněné objednávky.

Informace o připsání provize a o její celkové výši Vám bude vždy zaslána na email, který uvedete při registraci do provizního systému.

Informace o provizích a objednávkách uskutečněných přes Vaše www stránky naleznete též na spoluprace po prihlášení pod svým emailem a heslem.

Jakmile Vaše provize přesáhne 500 Kc, můžete požádat o její převod na libovolný bankovní účet nebo o převod poštovní složenkou na jméno a poštovní adresu. Převod peněz bude realizován bez poplatku.

O vyplacení provize žádejte prostřednictvím emailu info@centrum-mody

Pro tuto formu spolupráce není potřeba živnostenský list - dle zákona o dani z příjmu 586/1992 Sb., cást I., § 10 odst 3 písmeno a si lze tímto způsobem přivydělat ročně částku 20.000,- Kc, která nepodléhá dani z příjmu. Pokud Váš roční příjem přesáhne tuto částku, je potřeba zřídit si živnostenský list.

Vaše případné dotazy rádi zodpovíme...
V případe problému se zprovozněním systému rádi pomůžeme...

Přihlášení do provizního systému

E-mail:
Heslo: